2010 m. balandžio 10 d.

Radvilė 1,5 sav.
Radvilė 1,5 sav.
Radvilė 1,5 sav.
Radvilė 1,5 sav.
Radvilė 1,5 sav.
Pati mažiausia šio blogo manekenė Radvilė :):)Pradėsiu nuo vardo - Radvilė, man jis toks karališkas :) Nieko malonesnio turbūt nėra, kaip stebėti tokio stebukliuko , neseniai dar buvusio pas mamytę Moniką atsiradimą šiam dideliam pasaulyje :) Negaliu nesišypsoti...tai gi sveikinu Jus visus su pirmąja dukryte, kai ką su antrąją anūkėle :) Aukit sveikos ir didelės, dažnai jus lankysiu ;)

Bookmark and Share

8 komentarai:

aurelija rašė...

Koks mazytis grazus kudikelis :)) Labai grazi fotosesija. Retokai tokiose fotosesijose matome teveli, tai si karta man tos pacios graziausios.

Daiva Kielė rašė...

Dėkui Aurelija :)mergytė tikrai nuostabi :)

Unknown rašė...

pats brangiausias jausmas
tevu vaikams-ypac mamos
buk ,tu ,Daivule,stipri ir tokia meniska.visada saugok ir vertink sugebejima iamzint tokias akimirkas,nes visada busi pamineta geru zodziu

Dainora rašė...

Labai grazios nuotraukos,mazytis kudikelis, svelni, mylinti mamyte ir rupestingas tevelis... Sveikinu Monika su dukrytes gimimu, linkiu pajusti tikraji vaikelio auginimo dziaugsma. Na, o fotografei tik pagiriamieji zodziai...

dovilyte rašė...

nuostabi fotosesija:) tokio stebuklelio iamzinimas pirmosiosmis dienomis, savaitemis manau yra super:) ir lelyte labai faina, pozuoja sau su teveliais na pasakiska tiesiog:)

Giedrė Povilionienė rašė...

Kaip žmogutis gali būti toks mažas ...

Daiva Kielė rašė...

Giedruže, su geriausiais palinkėjimais Jums, na žinai... ;)Ot turėsiu vėl džiaugsmo fotografuot :)

Unknown rašė...

Kokia nuostabi,trapi butybe..:)
Stebuklu,stebuklas..
Labai grazu.

Rašyti komentarą