MARRY.LT - padės Jums organizuoti šventę !!!

Apie išskirtinę ir nepamirštamą šventę svajoja kiekviena būsimų jaunavedžių pora, tėveliai norintys pradžiuginti ir nustebinti savo mažylius, artimieji trokštantys, kad jų mylimus žmonės suptų jauki aplinka, o šventinę nuotaiką ir atmosferą kurtų kiekviena detalė ir smulkmena.
      MARRY.LT – tai švenčių planavimo ir dekoravimo studija. Siūlo visas paslaugas, kurios reikalingos, kad Jūsų šventė įvyktų sklandžiai. Palikite detales mums, kad galėtumėte jaustis laisvai ir mėgautis kiekviena akimirka. Atsižvelgdami į Jūsų norus ir lūkesčius padėsime sukurti nepamirštamą šventę.  Suderintos dekoracijos, padės sukurti vieningą, stilingą ir jaukią aplinką, o teisingai parinkti paslaugų teikėjai leis užtikrinti sklandžią Jūsų šventės eigą.

      Jei savo šventę organizuojate patys, tačiau pritrūkote minčių ir idėjų rašykite
   arba skambinkite. Esame atviri bet kokio pobūdžio bendradarbiavimui.

Mob. Tel. 868397198

  P.S Nuo savęs galiu pridurti, didelė šventės nuotaikos dalis priklauso nuo komandos. Man teko dirbti su www.marry.lt, tai galiu drąsiai ir Jums rekomenduoti, viskas apgalvota iki mažiausių smulkmenėlių:) Jums beliks tik šventę švęsti :) Tikiuosi iki malonių pasimatymų:)


Komentarai