2013 m. lapkričio 29 d.

Taigi kiek pavėluotai, bet kol baltas sniegas neužklojo laukų, noriu pasidalinti Helovinine žadėta sesija su mažaisiais modeliukais - Mante su Luknyte, Gustyte ir Armanduku :) Turbūt nereikia nei pasakot ką veikėm, viską pamatysite :) Žaidėm, smaginomės...,  buvo truputį baisu, bet tik truputį:) Pasirodo mūsų vaikų neišgąsdinsi, paskui vaikiukai vaišinosi mamų paruoštomis vaišėmis :) Visi laimingi, maloniai pavargę ir kiek purvini grįžome namo :) Dar kart dėkoju mamytėms - Laurai,Sandrai ir Gintarei už gerą nuotaiką, už pagalbą sesijos metu :) , Ačiū savininkams, Pageluvio - Kavinėje "Prie ežero" kad leido pasinaudoti aplinka :) Kaip visad laukiu naujų susitikimų ;) 

4 komentarai:

Una Lune rašė...

Nuostabu ,nuostabu ! Labai puikios emocijos. Šaunuolė menininkė!

Laura rašė...

Daivute,labai labai suuuuper:) :):) Aciu ;) Mes taip pat visad laukiam nauju susitikimu ;)

Daiva Kielė rašė...

dėkoju, Una Lune :) Laura, tikrai nėra už ką, be Jūsų čia nebūtų pusę to grožio :) tai pradėkime galvoti apie sekančią sesiją ;)

Dainora rašė...

Tobula, Daivute, aš sužavėta. Atsidūriau prieškario pasakoje, modeliukai nepakartojami, emocijos nesuvaidintos, tiesiog nuostabu. Šaunuoliai jūs visi. Dar ir dar kartą įsitikinu, Daivut, tavo talentu :)

Rašyti komentarą